Tentim vrasje në Prishtinë - Bota Sot
Tentim vrasje në Prishtinë

Kronikë e zezë

Tentim vrasje në Prishtinë

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 09:05
Foto ilustrim

Dje në Prishtinë ka ndodhur një tentim vrasje.

Policia ka njoftuar se dje rreth orës 17:13 në Prishtinë, persona të panjohur kanë qëlluar me armë zjarri ne drejtim te viktimës mashkull K-Shqiptar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK.

Lidhur me rastin është informuar prokurori. Rasti po hetohet nga njësitet kompetente policore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...