Përleshen për pronë, arrestohen 7 persona në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Përleshen për pronë, arrestohen 7 persona në Fushë Kosovë

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 14:07
Foto ilustrim

Shtatë persona janë përfshirë në një rrahje në Fushë Kosovë gjatë ditës së djeshme.

Sipas policisë rrahja kishte ndodhur për shkak të një mosmarrëveshje për pronë në mes dy palëve. Të dyshuarit nuk kanë kërkuar ndihmën mjekësore dhe po ashtu nuk është vërejtur që kanë lëndime të mëdha.

Me vendim të prokurorit të gjithë të dyshuarit janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat