Ngacmon seksualisht gruan e huaj, arrestohet - Bota Sot
Ngacmon seksualisht gruan e huaj, arrestohet

Kronikë e zezë

Ngacmon seksualisht gruan e huaj, arrestohet

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 11:52
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi për tri ditë me radhë kishte ngacmuar seksualisht një grua dhe dy vajzat e saj.

I dyshuari me urdhër të prokurorit është ndaluar për 48 orë, por për shkak të gjendjes së tij shëndetësore psikike është ndaluar në repartin psikiatrik nën mbikëqyrje të policisë.

Arrestimi i të dyshuarit ka ndodhur dje në ora 16:00, thuhet në raportin e rregullt 24 orë të Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...