Prizren, dy persona të arrestuar për rrëmbimin e një turku - Bota Sot
Prizren, dy persona të arrestuar për rrëmbimin e një turku

Kronikë e zezë

Prizren, dy persona të arrestuar për rrëmbimin e një turku

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 11:17
Ilustrim

Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Turq pasi që të njëjtit me datën 17 shtator kishin rrëmbyer  dhe kishin mbajtur në një vend të panjohur viktimën mashkull shtetas i Turqisë.

Konsullata turke është njoftuar, viktima kishte lëndime të lehta në kokë dhe ka pranuar tretman mjekësor. Të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...