Një veturë në Pejë përfshihet nga flakët, digjet e tëra - Bota Sot
Një veturë në Pejë përfshihet nga flakët, digjet e tëra

Kronikë e zezë

Një veturë në Pejë përfshihet nga flakët, digjet e tëra

Më: 18 tetor 2019 Në ora: 21:08
Vetura e djegur

Në qytetin e Pejës, një veturë taksie është përfshirë nga flakët. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Në fotot shihet vetura e përfshirë nga flakët derisa zjarrëfikësit kanë intervenuar që ta ndalin zjarrin, por megjithatë nuk kanë arritur.

Shkaqet e këtij aksidenti ende nuk duhet dhe përveç dëmeve materiale nuk dihet se a ka të lënduar.

Ndërkohë pritet që policia të dërgojë një raport policor për këtë ngjarje, ose t’iu përgjigjet mediave.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat