Sulmon nënën dhe vëllain e vet - Bota Sot
Sulmon nënën dhe vëllain e vet

Kronikë e zezë

Sulmon nënën dhe vëllain e vet

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 12:38
Foto Ilustrim

Një person i komunitetit boshnjak pas një mosmarrëveshje e kanosur verbalishtë nënën dhe vëllain e tij.

Rasti ka ndodhur në Prizren, ku i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat