Kanoset një person në Vushtrri - Bota Sot
Kanoset një person në Vushtrri

Kronikë e zezë

Kanoset një person në Vushtrri

Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 11:34
Foto ilustrim

Policia në Vushtrri ka arrestuar një person pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur një person tjetër.

Nga i dyshuari është konfiskuar një thikë dhe një pistoletë e plastikës. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat