Dy të arrestuar për rrahje në Gjakovë

Kronikë e zezë

Dy të arrestuar për rrahje në Gjakovë

Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 12:23
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Gjakovë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht në mes vete.

Si pasojë të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Rasti ka ndodhur dje në ora 9.30, njofton Policia e Kosovës në raportin e saj të rregullt 24 orësh.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat