Kanosen verbalisht dy punëtorë të KEDS-it në Gjakovë - Bota Sot
Kanosen verbalisht dy punëtorë të KEDS-it në Gjakovë

Kronikë e zezë

Kanosen verbalisht dy punëtorë të KEDS-it në Gjakovë

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 11:51
KEDS

Dy punëtorë të KEDS-sit në Gjakovë kanë raportuar në polici se derisa ishin duke kontrolluar njehsorët e rrymës, janë kanosur verbalisht.

Policia menjëherë ka reaguar dhe ka arrestuar të dyshuarin.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat