Gjuhen mes vete me armë, katër të arrestuar - Bota Sot
Gjuhen mes vete me armë, katër të arrestuar

Kronikë e zezë

Gjuhen mes vete me armë, katër të arrestuar

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 10:39
Ilustrim

Policia në Gjilan ka arrestuar mbrëmë katër persona të dyshuar, të cilët për shkaqe ende të panjohura ishin gjuajtur me armë zjarri në mes veti dhe më pas me vetura ishin larguar nga ai lokacion.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore ku kanë gjetur dhe kanë konfiskuar 13 gëzhoja të fishekëve të dy llojeve kalibrash. Nga dy prej personave të dyshuar janë konfiskuar dy pistoleta dhe një fishek të cilat dyshohet se ishin përdorur në rast. 

Pas intervistimit me vendim të prokurorit katër personat e dyshuar janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat