Policia e Kosovës me aksion në Vushtrri - Bota Sot
Policia e Kosovës me aksion në Vushtrri

Kronikë e zezë

Policia e Kosovës me aksion në Vushtrri

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 22:33
Vushtrri

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se është duke u implementuar një plan operativ në disa lokacione në Vushtrri, ndërsa detaje tjera tani për tani nuk mund të bëhen të ditura deri në implementimin e plotë të këtij plani policor.

Ata bëjnë të ditur se në vazhdimësi kanë punuar dhe po punojnë me përkushtim në parandalimin dhe luftimin e dukurive negative në vend, veprave të ndryshme penale, përfshirë edhe lojërat e fatit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat