Korçë, dhunohet me mjete të forta një i ri në lokal - Bota Sot
Korçë, dhunohet me mjete të forta një i ri në lokal

Kronikë e zezë

Korçë, dhunohet me mjete të forta një i ri në lokal

Më: 11 dhjetor 2019 Në ora: 22:57
Ilustrim

Disa persona kanë dhunuar me mjete të forta një të ri në Korçë.

Ngjarja ndodhi në një lokal në lagjen nr. 9,

I dhunuari ishte në gjendje të dehur dhe u transportua në spital.

Raportohet se ka marrë plagë të rënda në kokë. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat