Godet betonin me veturë, vdes një person në Graçanicë - Bota Sot
Godet betonin me veturë, vdes një person në Graçanicë

Kronikë e zezë

Godet betonin me veturë, vdes një person në Graçanicë

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 14:46
Ilustrim

Një serb ka humbur jetën në një aksident komunikacioni në Graqanicë.

Sipas Policisë, drejtuesi i automjetit ka humbur kontrollin gjatë ngasjes dhe ka dalë jashtë rrugës, ku është përplasur në një beton.

Si pasojë e aksidentit drejtuesi i automjetit ka pësuar lëndime dhe është duke u trajtuar në spitalin e Graqanicës, ndërsa pasagjeri mashkull serb ka humbur jetën.

Trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat