Gjendet e vdekur një grua në Pejë - Bota Sot
Gjendet e vdekur një grua në Pejë

Kronikë e zezë

Gjendet e vdekur një grua në Pejë

Më: 17 janar 2020 Në ora: 11:05
Ilustrim

Policia raporton se në rrugën “Eliot Engel” në Pejë në banesën e saj është gjetur pa shenja jete një femër.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat