Aksident në Runik, vdes Faik Imeraj - Bota Sot
Aksident në Runik, vdes Faik Imeraj

Kronikë e zezë

Aksident në Runik, vdes Faik Imeraj

Më: 18 janar 2020 Në ora: 14:38
Foto ilustrim

Një aksident komunikacioni ka ndodhur mbrëmë në Runik të Skenderajt, ku si pasojë ka humbur jetën Faik Imeraj nga Padalishta dhe janë lënduar disa persona.

Kryetari i komunë së Skenderajt, Bekim Jashari në emër të Komunës së Skenderajt dhe në emrin e tij personal u ka shprehur ngushëlllime të thella familjes së të ndjerit Faik Imeraj. Kurse, të lënduarve nga aksidenti u ka uruar shërim të shpejtë.

“Njëkohësisht bëjë apel tek të gjithë drejtuesit e automjeteve që të shtojnë kujdesin gjatë ngasjes, sidomos gjatë kohës së ngricave dhe të respektojnë shenjat e komunikacionit”, ka shkruar Jashari në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat