Nën ndikim të alkoolit, sulmon policin - Bota Sot
Nën ndikim të alkoolit, sulmon policin

Kronikë e zezë

Nën ndikim të alkoolit, sulmon policin

Më: 19 janar 2020 Në ora: 12:39
Ilustrim

Një person në Istog, ka sulmuar zyrtarin policor, përderisa ishte nëndikimin e alkoolit.

Të njëjtit i është gjetur edhe një armë me 9 fishekë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që gjatë kontrollimit të tij i është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me nëntë (9) fishekë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat