Rrihen mes vete, dy persona bëhen për spital - Bota Sot
Rrihen mes vete, dy persona bëhen për spital

Kronikë e zezë

Rrihen mes vete, dy persona bëhen për spital

Më: 21 janar 2020 Në ora: 11:46
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar në fshatin Gllamnik të Podujevës dy persona pasi që dyshoihet se pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht mes vete.

Si pasojë të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat