Kijevë, dy persona të maskuar tentojnë të vjedhin një bankomat - Bota Sot
Kijevë, dy persona të maskuar tentojnë të vjedhin një bankomat

Kronikë e zezë

Kijevë, dy persona të maskuar tentojnë të vjedhin një bankomat

Më: 21 janar 2020 Në ora: 23:47
Kijevë

Një person ka raportuar në polici, se dy persona të maskuar kanë tentuar të kryejnë një vjedhje në një bankomat.

Sipas policisë, personat e maskuar pasi janë vërejtur nga ankuesi, janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 2:40 .

“Fshati Kijevë, Malishevë 20.01.2020-02:40. Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se dy persona të panjohur dhe të maskuar kanë tentuar që të kryejnë vjedhje në një bankomat të një banke, por pasi janë vërejtur nga ankuesi janë larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur”, bën të ditur policia.

Në vendngjarje kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse policore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat