24 orët e fundit në Kosovë: Një aksident me fatalitet e mijëra tiketa trafiku të shqiptuara - Bota Sot
24 orët e fundit në Kosovë: Një aksident me fatalitet e mijëra tiketa trafiku të shqiptuara

Kronikë e zezë

24 orët e fundit në Kosovë: Një aksident me fatalitet e mijëra tiketa trafiku të shqiptuara

Më: 23 janar 2020 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë shkaktuar 34 aksidente trafiku, në mesin e të cilave një ka qenë me pasoja fatale.

1 mijë e 631 tiketa trafiku ka shqiptuar polica, ndërkaq ka arrestuar 15 persona, 8 nga ta janë dërguar në mbajtje

Policia ka bërë të ditur se kanë ndodhur 34 aksidente trafiku, një me fatalitet, 16 me persona të lënduar dhe 17 me dëme materiale.

5 persona janë dërguar në vuajtje të dënimit, ndërkaq 8 të tjerë në mbajtje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat