Sulmon nënën e vet, arrestohet i mituri - Bota Sot
Sulmon nënën e vet, arrestohet i mituri

Kronikë e zezë

Sulmon nënën e vet, arrestohet i mituri

Më: 26 janar 2020 Në ora: 10:53
Ilustrim

Një i mitur është arrestuar në Mitrovicë, nën dyshimin i njëjti e ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit në prezencë të punëtorit të QPS-së dhe avokatit, është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti vazhdon të hetohet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat