Një person godet qëllimshëm shtatë vetura, arratiset - Bota Sot
Një person godet qëllimshëm shtatë vetura, arratiset

Kronikë e zezë

Një person godet qëllimshëm shtatë vetura, arratiset

Më: 12 shkurt 2020 Në ora: 11:05
Foto ilustrim

Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në rrugën “Kral Petri” në veriun e Mitrovicës ka ndodhur një aksident në të cilin janë të përfshira shtatë vetura.

Sipas Policisë deri te aksidenti ka ndodhur derisa një i dyshuar- i panjohur deri më tani, duke drejtuar një veturë  ngjyrë hiri, nga qendra e Mitrovicës është kthyer në drejtim të Zveçanit duke i goditur gjashtë veturat në lëvizje si dhe një veturë në parking.

I dyshuari ka vazhduar lëvizjen dhe nuk është ndal në vendin e ngjarjes.

Përveç dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar një person i rritur dhe një fëmijë.

 Të lënduarit kanë marrë tretman mjekësor dhe janë liruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat