Gjakovarit i digjen pesë automjete - Bota Sot
Gjakovarit i digjen pesë automjete

Kronikë e zezë

Gjakovarit i digjen pesë automjete

Më: 19 shkurt 2020 Në ora: 14:16
Foto ilustrim

Një person nga Gjakova ka raportuar në Policinë e Kosovës që nga zjarri i janë përfshirë pesë automjete.

Sipas informatave nuk ka lëndime në njerëz.

“Gjakovë 18.02.2020-19:18.  Ankuesi mashkull/K ka raportuar se nga zjarri i janë  përfshirë pesë automjete. Njësitë relevante dhe ekipi i zjarrfikëseve  kanë dalë në vendin e  ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Nuk raportohet për lëndime në njerëz”, thuhet në njoftimin e PK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat