Godet me veturë dy këmbësore - Bota Sot
Godet me veturë dy këmbësore

Kronikë e zezë

Godet me veturë dy këmbësore

Më: 5 mars 2020 Në ora: 10:29
Ilustrim

Në qytetin e Mitrovicës, gjatë ditës së djeshme një qytetar nga pakujdesia gjatë drejtimit të automjetit ka goditur dy këmbësore të mitura.

Nga lëndimet e lehta që kanë pësuar ato kanë marrë tretman mjekësor dhe më pas janë liruar në shtëpi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat