Seks me vajza të rritura, përdhunohet një 19-vjeçare, arrestohen 6 persona - Bota Sot
Seks me vajza të rritura, përdhunohet një 19-vjeçare, arrestohen 6 persona

Kronikë e zezë

Seks me vajza të rritura, përdhunohet një 19-vjeçare, arrestohen 6 persona

Më: 5 mars 2020 Në ora: 11:18
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Përmet, ku raportohet se është përdhunuar një 19-vjeçare.

Burime bëjnë me dije se 2 persona janë arrestuar për përdhunimin e një 19-vjeçareje, ndërsa 4 të tjerë janë arrestuar për ngacmime seksuale ndaj personave të rritur.

Ndërkohë, ende nuk janë bërë me dije emrat e personave të ndaluar, të vajzave të abuzuara si dhe rrethanat në të cilat kanë ndodhur ngjarjet.

Deri më tani janë marrë në pyetje rreth 13 persona të cilët mund të kenë dijeni për ngjarjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat