Merreshin me prostitucion, dy të arrestuar - Bota Sot
Merreshin me prostitucion, dy të arrestuar

Kronikë e zezë

Merreshin me prostitucion, dy të arrestuar

Më: 7 mars 2020 Në ora: 14:48
Foto ilustrim

Një mashkull dhe një femër janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin e bazuar se janë marrë me prostitucion.

Me vendim të gjykatës, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat