Dhunohet seksualisht një femër në Lipjan - Bota Sot
Dhunohet seksualisht një femër në Lipjan

Kronikë e zezë

Dhunohet seksualisht një femër në Lipjan

Më: 8 mars 2020 Në ora: 12:03
Foto ilustrim

Një femër është sulmuar seksualisht në Lipjan.

Viktima ka raportuar është sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull K-Shqiptar dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Shtimes

”Viktima femër K-Shqiptare raporton se është sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull K-Shqiptar dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Shtimes. I dyshuari është arrestuar dhe i njëjti me vendim te prokurorit, dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat