Gjendet një mjet i pashpërthyer në oborrin e një shtëpie në fshatin Carralevë - Bota Sot
Gjendet një mjet i pashpërthyer në oborrin e një shtëpie në fshatin Carralevë

Kronikë e zezë

Gjendet një mjet i pashpërthyer në oborrin e një shtëpie në fshatin Carralevë

Më: 9 mars 2020 Në ora: 09:35
Foto

Të dielën rreth orës 16:00, në fshatin Carralevë të Shtimës është gjetur një mjet i pashpërthyer në oborrin e një shtëpie.

Një person ka raportuar se përderisa ishte duke punuar në oborrin e tij kishte vërejtur një mjet të dyshuar eksplodues.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e FSK-së dhe të KFOR-it dhe kanë bërë asgjësimin e mjetit eksplodues, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat