Merr veturën në shfrytëzim dhe nuk e kthen më, arrestohet

Kronikë e zezë

Merr veturën në shfrytëzim dhe nuk e kthen më, arrestohet

Më: 9 mars 2020 Në ora: 10:24
Foto ilustrim

Një person është arrestuar dje në fshatin Dollc të Klinës, pasi një personi tjetër ia ka marrë në shfrytëzim veturën dhe më nuk ia kishte kthyer.

Vetura i është kthyer pronarit, kurse me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat