​Nuk respekton dispozitat shëndetësore gjatë epidemisë, arrestohet në Prizren

Kronikë e zezë

​Nuk respekton dispozitat shëndetësore gjatë epidemisë, arrestohet në Prizren

Më: 20 mars 2020 Në ora: 10:05
Ilustrim

Një person është arrestuar në Prizren, pasi nuk ka vepruar sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë.

Sipas Policisë, i dyshuari mashkull kishte hapur lokalin e tij dhe ishte duke punuar.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat