Vdes një person në një market në Prishtinë - Bota Sot
Vdes një person në një market në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vdes një person në një market në Prishtinë

Më: 19 maj 2020 Në ora: 10:29
Foto ilustrim

Një person ka humbur jetën dje në një nga marketet ushqimore në Prishtinë.

Siç njofton policia, ai ka qenë duke blerë gjësende në një market dhe ishte alivanosur.

Është njoftuar ambulanca dhe posa kanë arritur në vendngjarje kanë konstatuar se viktima kishte vdekur.

“Një mashkull kosovar derisa ka qenë duke blerë gjësende në një market është alivanosur dhe është rrëzuar në tokë. Është njoftuar ambulanca dhe posa kanë arritur në vendngjarje kanë konstatuar se viktima kishte vdekur. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat