​Digjet një shtëpi në një fshat të Klinës

Kronikë e zezë

​Digjet një shtëpi në një fshat të Klinës

Më: 24 maj 2020 Në ora: 14:20

Një shtëpi është djegur në fshatin Brekovë të Klinës.

Ankuesi ka raportuar se shtëpia e fqinjit të tij ishte djegur nga brenda. Pronari i shtëpisë ndodhej në Serbi. Njësia policore ka dal në vendngjarje dhe e ka trajtuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat