Zhduket një person në Mitrovicë - Bota Sot
Zhduket një person në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Mitrovicë

Më: 28 maj 2020 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

Një person është zhdukur që nga e marta në Mitrovicë. Rastin në polici e ka lajmëruar dje, bashkëshortja e tij.

“Më 27.05.2020 ankuesja femër kosovare, ka raportuar se bashkëshorti i saj mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat