​Prezantohen si policë dhe i marrin para - Bota Sot
​Prezantohen si policë dhe i marrin para

Kronikë e zezë

​Prezantohen si policë dhe i marrin para

Më: 30 maj 2020 Në ora: 10:54
Ilustrim

Një menaxhere në një spital në Prishtinë, ka raportuar se në banesën e saj kanë shkuar dy të pa njohur dhe janë prezantuar si policë.

Sipas ankuese, të njëjtit kanë kërkuar t’i kontrollojnë çantën e saj. Në çante kishte një shumë parash të cilat të dyshuarit ia kanë marrë.

Është njoftuar prokurori i cili ka cilësuar rastin si me lartë dhe të cilin policia është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat