Gjuajtën me armë zjarri para shtëpisë së një personi në Gjilan, policia heton rastin - Bota Sot
Gjuajtën me armë zjarri para shtëpisë së një personi në Gjilan, policia heton rastin

Kronikë e zezë

Gjuajtën me armë zjarri para shtëpisë së një personi në Gjilan, policia heton rastin

Më: 31 maj 2020 Në ora: 12:19
Ilustrim

Një person ka raportuar në polici se persona të panjohur para shtëpisë se tij, kanë shtënë me armë zjarri, sipas policisë nga një kolonë gjatë festimit në Gjilan.

Në vendin e ngjarjes, janë gjetur dhe konfiskuar tre gëzhoja.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur para shtëpisë se tij, kanë shtënë me armë zjarri, sipas të gjitha gjasave nga një kolonë gjatë festimit”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat