Dhunohet seksualisht një femër në Gjilan

Kronikë e zezë

Dhunohet seksualisht një femër në Gjilan

Më: 31 maj 2020 Në ora: 12:46
Ilustrim

Një grua ka raportuar në polici se e bija e saj është sulmuar seksualisht nga një mashkull i pa njohur. Viktimës i është bërë kontroll mjekësor.

Siç njofton PK, njësia policore, pas angazhimeve intenzive ka arrit të identifikoj dhe të arrestoj të dyshuari mashkull.

“Gjilan 27.05.2020 – 17:00. Ankuesja femër kosovare ka informuar se e bija e saj femër kosovare, është sulmuar seksualisht nga një mashkull i pa njohur. Viktimës i është bërë kontroll mjekësor. Njësia policore, pas angazhimeve intenzive ka arrit të identifikoj dhe të arrestoj të dyshuari mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat