Lëndohet n​jë vajzë pasi i shkrep arma aksidentalisht - Bota Sot
Lëndohet n​jë vajzë pasi i shkrep arma aksidentalisht

Kronikë e zezë

Lëndohet n​jë vajzë pasi i shkrep arma aksidentalisht

Më: 7 qershor 2020 Në ora: 12:13
Ilustrim

Një vajzës i ka shkrepur arma aksidentalisht dhe e njëjta ka pësuar një lëndim të lehtë, gërvishtje. 

Rasti ka ndodhur dje në mesditë në Lipjan. 

Me urdhër të prokurorit është hapur rasti si me lartë dhe është bërë konfiskimi i armës

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat