Përleshje mes disa personave në Prishtinë - Bota Sot
Përleshje mes disa personave në Prishtinë

Kronikë e zezë

Përleshje mes disa personave në Prishtinë

Më: 14 qershor 2020 Në ora: 20:10
Foto

Rreth orës 16:00 ka ndodhur një rrahje mes disa personave në lagjjen Taubahqe në Prishtinë.

Lexuesit kanë dërguar disa pamje të këtij incidenti.

Sipas informacioneve rrahja ka ndodhur mes dru shitësve dhe disa dasmorëve këtu.

Nuk dihet arsyeja pse ka ndodhur kjo përleshje.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat