Tentim vrasje në Drenas - Bota Sot
Tentim vrasje në Drenas

Kronikë e zezë

Tentim vrasje në Drenas

Më: 24 qershor 2020 Në ora: 12:24
Foto ilustrim

Në Drenas ka ndodhur një tentim vrasje.

Lidhur me rastin pas hetimeve te zhvilluara janë identifikuar tre të dyshuar.

Njëri nga ta është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje. Po ashtu është lokalizuar edhe vendndodhja e veturës të cilën të dyshuarit e kane shfrytëzuar për kryerjen e veprës penale ku në koordinim me prokurorin vetura është sekuestruar, thuhet në raportin ditor të Policisë së Kosovës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat