Drenas, arrestohet për shkak se ushtroi dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas - Bota Sot
Drenas, arrestohet për shkak se ushtroi dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas

Kronikë e zezë

Drenas, arrestohet për shkak se ushtroi dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 09:13
Foto Ilustrim

Në Drenas, është arrestuar dje një i dyshuar për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së saj.

Viktima si pasoj e rastit ka pranuar tretman mjekësor.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari bashkëshorti i viktimës, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat