Aksident në Dragodan, vetura godet motoçikletën - Bota Sot
Aksident në Dragodan, vetura godet motoçikletën

Kronikë e zezë

Aksident në Dragodan, vetura godet motoçikletën

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 13:55
Foto ilustrim

Një aksident mes veturë dhe motoçikletës është regjistruar pak minuta në lagjen “Arbëria” të Prishtinës.

Indeksonline ka siguruar pamje ku shihet se si vetura e modelit Passat ka goditur motoçikletën në rrugën që dërgon për Dragodan.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e të aksidentuarve, por që Indeksonline do të iu mbajë të informuar për këtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat