Gjendet e vdekur një grua në Gjakovë - Bota Sot
Gjendet e vdekur një grua në Gjakovë

Kronikë e zezë

Gjendet e vdekur një grua në Gjakovë

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 12:57
Foto Ilustrim

Një grua është gjetur e vdekur ditën e djeshme në Gjakovë

Siç njofton PK, një person ka ka raportuar se gruaja e xhaxhait të tij viktima femër kosovar e është gjetur pa shenja jete.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se gruaja e xhaxhait të tij viktima femër kosovar e është gjetur pa shenja jete. Njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat