Suharekë: Shtetasit zviceran ia vjedhin një Samsung S8 një Iphone 8 dhe 3 mijë franga - Bota Sot
Suharekë: Shtetasit zviceran ia vjedhin një Samsung S8 një Iphone 8 dhe 3 mijë franga

Kronikë e zezë

Suharekë: Shtetasit zviceran ia vjedhin një Samsung S8 një Iphone 8 dhe 3 mijë franga

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 09:42
Foto Ilustrim

Shtetasi zviceran ka raportuar në Policinë e Kosovës se një i dyshuar mashkull ia ka vjedhur atij një telefon Samsung S8, një Iphone 8 dhe 3 mijë franga, duke u larguar në drejtim të panjohur me një automjet BMW, ngjyrë hiri me targa vendore, njofton raporti 24 orësh i policisë.

“Me vendim të prokurorit është iniciuar rasti në fjalë. Pas një pune hetimore është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje, një i dyshuari tjetër është në kërkim policor”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat