Arrestohet pejani për vjedhje - Bota Sot
Arrestohet pejani për vjedhje

Kronikë e zezë

Arrestohet pejani për vjedhje

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 12:57
Foto Ilustrim

Është arrit të identifikohet dhe të arrestohet i dyshuari rreth orës 01.45 në Pejë,  i cili ditë më parë kishte vjedhur gjësende të ndryshme nga viktima. 

Policia njofton se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje për veprën vjedhje e rëndë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat