Një person nga Komuna Gjilanit ushtron dhunë fizike ndaj një femre - Bota Sot
Një person nga Komuna Gjilanit ushtron dhunë fizike ndaj një femre

Kronikë e zezë

Një person nga Komuna Gjilanit ushtron dhunë fizike ndaj një femre

Nga: E.R Më: 16 korrik 2020 Në ora: 10:07
Foto Ilustrim

Është arrestuar një i dyshuar mashkull nga Gjilani pasi i njëjti kishte ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës femër.

I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar për tretman mjekësor në spitalin psikiatrik dhe është në arrest për 48 orë, nën përkujdesje të policisë, transmeton ''Bota sot''.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat