Zhduket një vajzë nga Peja, babai e lajmëron rastin në polici

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë nga Peja, babai e lajmëron rastin në polici

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 08:59
Foto ilustrim

Një vajzë nga fshati Raushiq i Pejës është zhdukur.

Rastin në polici e ka lajmëruar prindi i saj, teksa thekson se nuk di asgjë për vendndodhjen e saj.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Fsh.Raushiq,Pejë, 10.08.2020-21:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat