Pejë: Gjuan me armë në një aheng familjar, intervistohet nga prokurori

Kronikë e zezë

Pejë: Gjuan me armë në një aheng familjar, intervistohet nga prokurori

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 09:30
Ilustrim

Në fshatin Ramun të komunës së Pejës, gjatë të mërkurës  janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri, teksa po mbahej një aheng familjar.

Policia tutje njofton se nga i dyshuari është konfiskuar një pistoletë me gas dhe tri gëzhoja.

“I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, përfundon policia në raportin e saj 24 orësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat