Theret me thikë një femër në Prishtinë, arrestohen dy meshkuj

Kronikë e zezë

Theret me thikë një femër në Prishtinë, arrestohen dy meshkuj

Më: 25 shtator 2020 Në ora: 11:11
Foto Ilustrim

Një femër në Prishtinë përfundoi dje në QKUK.

E njëjta u ther me thikë nga një i dyshuar në rrugën “Maliq pash Gjinolli”.

Si rrjedhojë, policia e Kosovës arrestoi dy persona.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe me vendim të tij, njëri nga të dyshuarit lirohet ndërsa tjetri dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat