Aksioni i Policisë në Prishtinë, arrestohet një person

Kronikë e zezë

Aksioni i Policisë në Prishtinë, arrestohet një person

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 23:50
Ilustrim

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës gjatë një aksioni i cili është zhvilluar sonte në Prishtinë.

Lajmin e ka konfirmuar për media zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani.

“Policia e Kosovës, në këtë rast Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, në orët e mbrëmjes së datës 20.10.2020, ka ndërmarrë një operacion policor në rajonin e Prishtinës, i cili ka rezultuar me arrestimin e një personi të dyshuar. Të gjitha veprimet e mëtejme do të ndërmerren në bashkëpunim dhe koordinim me organet e drejtësisë, ku për informacione shtesë do të ju mbajmë të informuar”, ka thënë Kelani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat