Ndalohet pasi kaloi ilegalisht kufirin

Kronikë e zezë

Ndalohet pasi kaloi ilegalisht kufirin

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 12:04
Ilustrim

Një person është shoqëruar në stacionin policor, pasi që dyshohet se i njëjti me veturë ka kaluar kufirin në mënyrë ilegale.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë në fshatin Novosellë të Kamenicës.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat