Hajnat i vjedhin veturën “Opel Astra”, në garazh, policia në kërkim të tyre

Kronikë e zezë

Hajnat i vjedhin veturën “Opel Astra”, në garazh, policia në kërkim të tyre

Më: 28 tetor 2020 Në ora: 08:37
Foto ilustrim

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është raportuar edhe për vjedhje të rëndë.

Disa persona të panjohur kanë vjedhur një veturë të tipit “Opel Astra”, në fshatin Plemetin të Obiliqit.

“VJEDHJE E RËNDË

Plemetin, Obiliq 27.10.2020-11:15. Ankuesimashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur gjatë natës në garazhin e tij i kanë vjedhur veturën e tipit Opel Astra, një aparat saldues dhe një hillt. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, njofton Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat